AÇIKÖĞRETİM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI AKADEMİK DANIŞMANLIK DERSLERİ BAŞLIYOR

Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü I. Dönemine İlişkin Akademik Danışmanlık Dersleri 24 Ekim’de Başlıyor

Anadolu Üniversitesi’nin uzaktanöğretim yapan Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerine yönelik yüzyüze Akademik Danışmanlık Dersleri 24 Ekim 2011 tarihinde başlayıp, 20 Ocak 2012 tarihinde bitecek.

Uzaktanöğretim yapan Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünün kredili ve dönemlik sisteme geçmesi nedeniyle geçtiğimiz yıllarda Ocak ayında başlayan Akademik Danışmanlık Dersleri, bu yıl erken başlıyor.

Ülke genelinde 81 merkezde gerçekleştirilecek Akademik Danışmanlık derslerine, kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin katılabilecek öğrenciler için devam zorunluluğu bulunmuyor. Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini AÖF Eskişehir Bürosuna başvurarak veya http://www.anadolu.edu.tr adresinde bulunan Açıköğretim başlığı altındaki “Akademik Danışmanlık Hizmetleri” bölümünü inceleyerek öğrenebilirler.

2011-2012 öğretim yılında Akademik Danışmanlık kapsamında, Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerine yönelik yüzyüze öğretimi yapılacak dersler 1. Sınıflar için, Osmanlı Türkçesine Giriş I ve Eski Türk Edebiyatı’na Giriş: Biçim ve Ölçü) dersleridir.

Dersler Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampusü Cumhuriyet Kapısı karşısındaki Açıköğretim Eğitim, Öğretim ve Danışmanlık Birimi Binası dersliklerinde ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dersliklerinde yapılacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

You may also like...

1 Response

  1. ceyda dedi ki:

    ben aöf edbiyat bolumu gorencısıyımm alttan uc tane dersım varrr …ıkıncı sınafa gecmışim kredılı sısteme goreee usten almam gerekeen derslerıı bılmıyorumm vee aynı zamnda kac kredı alabılmem gerktııg hakkında da hıc bır fıkrım yokk…bırıncı sınıf harc paramın ıkıncı donemını yatırmadııgmdan bu yıl kayıt yenılerken ne kadr yatırcagım hakkında da pek bılgım yok benı aydınlatırsanızz cok sevnırımmm…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir